ICYNENE BUSINESS AGENTER:

ÖST EUROPA

 

 

Kontakt: Leonid Elbert

Mob: +380 67 2464040

Emaillelbert@icynene.eu

 

FRANKRIKE

 

 

Kontakt: Alain Lombard

Tel: +33 (0)1 43 27 06 81

Emailalombard@icynene.eu

Website: www.icynene.fr

 

SVERIGE

 

 

Kontakt: Mikael Nordlund

Tel: +46 (0) 703965361

Emailmikael@icynene.eu

Website: www.icynene.dk

 

Distributörer:

Österrike / Slovakien /Tjeckien

 

 

Liko-S
Kontakt: Petr Juřeník

Emailpetr.jurenik@liko-s.cz

Website: www.chytraizolace.cz

 

Belgien / Luxemburg

 

 

Delhez Systems
Kontakt: Dominique Bonsang

Emaildominique.bonsang@isodel.be
Website: www.icynene.be

ESTLAND

 

 

ICY GETEC OÜ
Kontakt: Kalev Soeson

Emailinfo@icynene.ee
Website: www.icynene.ee

 

Frankrike

 

 

Icynene Europe SPRL
Kontakt: Bertrand Lauret & Irina du Plessis

Emailiduplessis@icynene.dk
Website: www.icynene.fr

 

Ireland / Skottland

 

 

GMS Renewables
Kontakt: Gerry Sheridan

Email (Ireland)gerry@icynene.ie
Hemsidawww.icynene.ie 

Email (Skottland)info@uksprayfoam.co.uk
Hemsidawww.uksprayfoam.co.uk

 

Litauen / Lettland

 

 

UaB Juodasis Gintaras 
Kontakt: Vaida Vilke

Emailvaida@gamo.lt

 

Poland

 

 

 

Icypol
Contact: Damian Holewa

Emaild.holewa@icypol.pl
Website: www.icynene.pl

 

Portugal

 

 

 

ISORENEL, S.A.
Kontakt: Jose Calheiros

Emailgeral@isorenel.pt
Website: www.isorenel.pt
Website:
 www.icynene.pt

 

Ryssland

 

 

Inverta, Ltd.
Kontakt: Nick Plekhanov

Emailnp@inverta.ru
Hemsida: www.inverta.ru

Hemsida: www.superpena.ru

 
 

Ukraina

 

 

Dobrobud Ltd
Kontakt: Mykola Borys

Emailmykolaborys@yahoo.com

 

Storbritannien

 

 

GMS Renewables
Contact: Gerry Sheridan

Emailinfo@uksprayfoam.co.uk
Hemsidawww.uksprayfoam.co.uk